Dusan Kuciak – najlepszy bramkarz polskiej Ekstraklasy.

Posted: 19 lipca 2014 in SPORTOWCY

lkkkjDušan Kuciak – słowacki piłkarz występujący na pozycji bramkarza. Od 2011 roku zawodnik Legii Warszawa. Był trzecim bramkarzem reprezentacji Słowacji na Mistrzostwach Świata 2010. Jego starszy brat Martin jest bramkarzem w słowackim pierwszoligowym klubie FC ViOn Zlaté Moravce.

Bramkarz Legii Warszawa, Dusan Kuciak, podziękował Bogu podczas Gali T-Mobile Ekstraklasy.

To był wyjątkowy wieczór w karierze słowackiego golkipera. Został uznany za najlepszego bramkarza sezonu.

– Naprawdę jestem zaskoczony. Szczerze mówiąc, ten sezon nie był dla mnie tak udany jak pierwsze dwa moje w Polsce, ale chcę podziękować rodzinie – żonie i córce, trenerom, kolegom z drużyny i Panu Bogu, bo bez Niego by nic nie było – powiedział po otrzymaniu wyróżnienia.

W pokonanym polu Kuciak pozostawił innych nominowanych: Mateusza Bąka z Lechii Gdańsk, Radosława Janukiewicza z Pogoni Szczecin, Michała Miśkiewicza z Wisły Kraków i Richarda Zajaca z Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Kuciak miał na gali podwójne powody do radości, ponieważ za drużynę sezonu uznano Legię Warszawa, która zdobyła mistrzostwo kraju.

http://chnnews.pl/index.php/pl/rozrywka/item/1550-uznany-za-najlepszego-w-ekstraklasie-bramkarz-legii-warszawa-mowi-o-bogu-wideo.html

Możliwość komentowania jest wyłączona.